Na zdjęciu restauracji ikonka widelca i noża

IGB Mazovia od wielu lat świadczy usługi gastronomiczne na terenie całej Polski. Posiadamy wiele lokali gastronomicznych typu: kawiarnie, stołówki, restauracje, pod różnymi markami działające wspólnie pod mottem promowania kuchni z regionu w grupie Kuchnia z regionu pl. 

W menu znajdują się przekąski zimne, dania ciepłe, napoje oraz słodkości. Naszą specjalnością są potrawy regionalne, a naszą mocną stroną jest kuchnia polska. Oferowana kuchnia obfita jest w pomysłowe kreacje i nowoczesne interpretacje.

Nasze lokale

Lokale słyną z ręcznie robionych pierogów z różnymi nadzieniami, kartaczy, placków czy mięs z różnymi dodatkami jak np. sery, owoce, warzywa, które są charakterystyczne w danym regionie. Specjalizujemy się w obsłudze wszelkiego rodzaju przyjęć i imprez okolicznościowych, a także dostaw cateringu. Naszą misją jest doskonalenie naszych potraw i ciągły rozwój, nasz cel to wyjątkowo zadowolony Klient!,  który będzie do nas wracał z całą rodziną i znajomymi. Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu restauracji utwierdziło nas w przekonaniu jak ważne jest by restauracja stanowiła spójną całość z menu i charakterem miejsca, w którym się znajduje oraz była dokładnie dostosowana do potrzeb i  preferencji osób, które będą z niej korzystać.

Domeną naszej firmy jest zapewnianie najwyższej jakości na każdym poziomie: 
począwszy od wyjątkowego wnętrza, w którym każdy czuje się swobodnie i dobrze, przez smak oferowanych dań, ich misterną dekorację po wykwalifikowaną i sprawną obsługę.
Naszym dodatkowym atutem jest zgrany zespół kucharzy, kelnerów, pracowników obsługi
oraz baza sprawdzonych dostawców. Korzystamy z lokalnych dostawców wybierając polskie produkty najwyższej jakości.

 Co nas wyróżnia:

 • doświadczenie w zapewnianiu codziennych posiłków
  lunch dnia nie tylko stacjonarnie, również z dowozem oraz szeroki wybór dań z karty
 • zadowolenie naszych klientów z codziennej konsumpcji przygotowywanych przez nas potraw oraz ich walorów smakowo-estetycznych
 • zgrany zespołu wykwalifikowanych pracowników
 • unikatowy smak dań zapewnianych przez naszych sprawdzonych kucharzy
  – prawdziwych artystów kulinarnych –  dążących w swych działaniach do uzyskania niezapomnianych walorów smakowych oferowanych potraw
 • estetyczne, ujednolicone stroje obsługi
 • obsługa klientów również w języku angielskim
 • uatrakcyjnienie oferty organizacją dni kuchni regionalnych
 • menu sezonowe
 • dogodne godziny otwarcia

Koncepcja świadczenia usług gastronomicznych

Naszym atutem jest zgrany zespół wykwalifikowanych pracowników, jak również kadra kierownicza, która posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu punktów gastronomicznych oraz kierowaniu podległym personelem. W każdym lokalu jest manager, nadzorujący prawidłowe funkcjonowanie punktu gastronomicznego, który bezpośrednio podlega pod Koordynatora ds. Gastronomii i współpracuje z pozostałymi działami w biurze firmy. 

Dużą wagę przywiązujemy do tego, aby każde z prowadzonych przez nas miejsc było przyjazne dla środowiska. Prowadzimy zieloną politykę przez np. tabliczki przypominające o gaszeniu świateł, czy zamawianie produktów w opakowaniach zwrotnych wielokrotnego użytku.  Oszczędzamy wodę i prąd, a także staramy się właściwie prowadzić gospodarkę magazynową.

Posiłki w całości przygotowujemy na bieżąco na miejscu, stanowi to gwarancję utrzymania ich odpowiedniej jakości oraz zachowania walorów smakowych.

Idea "Kuchnia z regionu.pl" prowadzona przez IGB Mazovia  jest gwarancją urozmaiconych, zdrowych posiłków i przekąsek przygotowywanych wyłącznie ze świeżych, naturalnych składników, dostarczanych przez certyfikowanych dostawców.
Menu zawiera zarówno dania tradycyjne jak również autorskie propozycje smakowe. Wyznacznikiem wszystkich naszych działań jest wysoka jakość.
W związku z tym dajemy Państwu gwarancję pełnej satysfakcji smakowej, jak również estetyczno-wizualnej oferowanych potraw, dbając  również o przystępność cenową.
Równolegle proponujemy dostęp do dań wegetariańskich.
Ponad to w ofercie mniejszych lokali posiadamy wybór wysokiej jakości kanapek i sałatek, wybór słodyczy, jogurtów, serków, koktajli, świeżych owoców oraz soków,  jak również wyroby cukiernicze: domowe ciasta i desery .
W naszej ofercie nie brakuje:

 • śniadań ( jajecznica, omlety, naleśniki, frankfurterki )
 • lunchy ( codziennie do wyboru min 2 zupy, danie mięsne, rybne, danie wegetariańskie wraz z dodatkami )
 • stacji live cooking ( pasty, naleśniki )

W naszych większych lokalizacjach obsługujemy bankiety, imprezy firmowe, konferencje, spotkania biznesowe, szkolenia,  imprezy w plenerze, małe przyjęcia rodzinne do których min. można zaliczyć urodziny, imieniny, chrzciny, komunie.

Jeśli chcesz spędzić swoje urodziny w gronie najbliższych znajomych czy zorganizować firmowy wypad za miasto to wybór naszej firmy okaże się doskonały rozwiązaniem.

Realizując zamówienia cateringowe jak również obsługując wszelkiego rodzaju imprezy zapewniamy:

 • Najwyższy standard oferty na każdą okazję i na każdą liczbę gości
 • Urozmaicone, miłe dla podniebienia menu z uwzględnieniem różnorodnych zwyczajów żywieniowych np. wegetarianizm, weganizm
 • Eleganckie wyposażenie, zapewniające ciekawe i unikalne rozwiązania wizualne, dekoracje
  profesjonalną i dyskretną obsługę wyczuloną na najdrobniejsze szczegóły wizualne i estetyczne, która dba o nienaganne ustawienie i dekorację stołów oraz bufetów, jak również  zapewnia sprawny i dyskretny serwis podczas imprezy
 • Usługę kompleksową – od pomysłu, przez scenariusz imprezy, dostawę menu, sprzętu oraz obsługę kelnerską i barmańską

Siła doświadczenia i ambicje mierzące do ciągłego rozwoju działalności firmy
oraz grono zadowolonych Klientów  to najlepsze potwierdzenie wysokiego poziomu świadczonych przez nas usług.
Jesteśmy przekonani, że będziemy dla Państwa idealnym partnerem oferującym menu i współpracę na najwyższym poziomie.