Mazowiecka Instytucja Gospodarki Budżetowej MAZOVIA

Zakład w Koszalinie

ZAPRASZA DO SKŁADANIA OFERT NA WYNAJEM

pomieszczeń biurowych położonych na drugim piętrze przy ul. Strefowej 15 w Koszalinie

Przedstawiamy ofertę wynajmu pomieszczeń biurowych. Powierzchnia najmu to 217,95 m², w tym 7 pokoi biurowych, sala konferencyjna, pomieszczenia sanitarne
i socjalne. Biura znajdują się na drugim piętrze, są w pełni wyposażone. Pomieszczenia klimatyzowane z dostępem do wszystkich mediów. Obiekt monitorowany wraz z parkingiem.
Nieruchomość usytuowana w zachodniej części miasta w tzw. „Strefie Zorganizowanej Działalności Inwestycyjnej” na terenie strefy ekonomicznej.

Wysokość miesięcznej opłaty za najem nie może być niższa niż 6000,00 zł miesięcznie netto + należny podatek VAT. Dodatkowo opłata za podatek od nieruchomości opłacana zgodnie z uchwałą Urzędu Miejskiego w Koszalinie na dany rok podatkowy oraz media według zużycia.

Zainteresowanych wynajmem prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 606-413-390 w celu umówienia się na wizję lokalną lub bezpośrednie składanie ofert na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 08.07.2022 r.

 Mazowiecka Instytucja Gospodarki Budżetowej Mazovia zastrzega sobie prawo do unieważnienia ogłoszenia bez podania przyczyny.