Nasze marki

Logo Mazovia Metal

Produkcja metalowa w zakresie obróbki skrawaniem, obróbki plastycznej, spawalnictwa, oraz innych pokrewnych procesów. Wyroby w końcowej fazie poddawane są procesowi mycia, fosforanowania, oraz malowania w profesjonalnej malarni proszkowej. 

Logo Emy meble

Specjalizujemy się w produkcji mebli na zamówienie z drewna i płyt laminowanych. Projektujemy meble na zamówienie, aby zaspokoić indywidualne potrzeby. Wykonujemy: meble sądowe, biurowe, szafy, meble kuchenne. Meblujemykuchnie.pl, meblujemybiuro

Logo Grupy Hotele Polskie

Grupę Hotele Polskie tworzą obecnie 4 ośrodki o szerokim standardzie świadczonych usług i wyjątkowej lokalizacji, w najbardziej atrakcyjnych turystycznie regionach Polski.

Logo ośrodka Gastronomicznego Kuchnia z regionu.pl

Kuchnia z regionu.pl skupia wokół siebie wszystkie placówki gastronomiczne zarządzane przez IGB Mazovia oferując zawsze wyśmienitą kuchnie polską i regionalną w przystępnych, zróżnicowanych cenach.

Logo ośrodka Golina

Ośrodek wypoczynkowy "Golina" to wspaniałe miejsce do wypoczynku.
Z dala od miejskiego zgiełku, w leśnej ciszy i przy szumie strumyka, można oddać się wędkowaniu lub podziwianiu lokalnej przyrody.

Logo okna Baltica

Specjalizuje się w produkcji oraz montażu stolarki okien i drzwi z wykorzystaniem nowoczesnych technologii na obiektach czynnych nie ingerując w jego codzienną funkcję. Przejdź do witryny marki!